Wszystkie czytelniczki (i czytelników) bloga chciałabym zaprosić do wspólnego tworzenia rankingu naturalnych środków powiększających biust. Na pierwszym miejscu postawiłabym masaże, ćwiczenia i generalnie wszystkie te metody naturalne, które nie wymagają dostarczania sobie niczego (ziół, etc.) z zewnątrz, ale wiadomym jest, że prawdziwą skuteczność można osiągnąć jedynie łącząc wszystkie te metody, a preparaty powiększające biust odgrywają w tym przypadku czołową rolę.

Z braku innych kandydatur (ale i z przekonania, po wnikliwej analizie składu) na pierwszym miejscu postanowiłam umieścić Breast Actives – dwuskładnikowy preparat powiększający biust. W skład zestawu wchodzą ziołowe tabletki i krem.

O Breast Actives pisałam już kilkukrotnie przy okazji opowieści o preparatach powiększających biust – po szczegóły odsyłam do postu (Preparaty powiększające biust).
A poniżej mój numer 1:

Po więcej informacji odsyłam na stronę BreastActives.pl.

Macie jakieś własne propozycje? Może zauroczył Was jakiś inny produkt? Chętnie go poznam :-) .

PS Eveline 3D jednak z rankingu usunęłam, bo ten akurat produkt piersi nie powiększa – jest wśród pretendentów do tytułu “najlepszego  kosmetyku do pielęgnacji biustu” – ja osobiście go nie polecam, ale słyszałam o nim parę pozytywnych głosów, więc całkowicie go nie skreślam :-) .