Powikszanie piersi

Próżniowy masaż piersi powiększa i ujędrnia biust, o tym słyszałyśmy chyba wszystkie, ale czy masaż ten można wykonać samodzielnie czy trzeba skorzystać usług kosmetyczki?

Nigdzie nie byłam w stanie znaleźć informacji na temat masażu samodzielnego, co więcej jeśli kupimy bańki chińskie od razu spotkamy się z zastrzeżeniem, że biustu przy ich pomocy masować nie można. I faktycznie proponowałabym rezygnację z tej metody ujędrniania, zwłaszcza że stosowanie tych baniek wymaga sporej wprawy. Zdobywajmy ją masując uda i pośladki, a pozbędziemy się cellulitu.

Jeśli chcesz zrobić próżniowy masaż piersi – idź do kosmetyczki. Wygląda na to, że warto.

Specyfika masażu próżniowego

Masaż ten łączy zalety masażu klasycznego i drenażu limfatycznego. Oddziałuje bardzo głęboko. Poprawia krążenie krwi i limfy, ale też stymuluje fibroblasty dzięki czemu wytwarzają one więcej lepszej jakości elastyny i kolagenu, które jak wiadomo odpowiadają za elastyczność naszej skóry. Uszkodzone włókna kolagenowe (upośledzone fibroblasty) są przyczyną powstawania rozstępów. W słabej skórze tworzy się też cellulit. To dlatego masaż próżniowy, również ten domowy tj. z wykorzystaniem baniek chińskich, jest jednym z najlepszych sposobów na cellulit.

Po takim masażu możesz mieć pewność, że:

  • twoja skóra zyska doskonałe napięcie, dzięki czemu piersi podniosą się, staną się większe i jędrniejsze,
  • oczyścisz masowane miejsca z nagromadzonych w nich toksyn, poprawisz ukrwienie, a więc i odżywienie skóry i wszystkich tkanek położonych głębiej,
  • wymodelujesz piersi, bowiem masaż próżniowy sprzyja rozbijaniu tkanki tłuszczowej, oczywiście w przypadku piersi pewnie ci na tym nie zależy, ale z powodzeniem możesz wykorzystać masaż do rzeźbienia ud, brzucha i pośladków,
  • twoje piersi i wszystkie masowane partie ciała odmłodnieją.

Jak wykonać masaż próżniowy?

Gabinety kosmetyczne dysponują specjalnymi urządzeniami do masażu próżniowego. Mają one specjalne bańki ssące zakończone nakładkami. Nakładki przykładane są do ciała i … następuje masaż, a dokładnie?
Przed zabiegiem kosmetyczka dobierze odpowiedni rozmiar nakładek i przyłoży je do twojego biustu. Następnie ustawi siłę ssania na urządzeniu masującym i włączy je. Siłę ssania można dowolnie regulować, ważne jest przy tym doświadczenie, wtedy zabieg będzie bezpieczny. Jeśli masowane są inne części ciała kosmetyczka przesuwa nakładki masując wszystkie te rejony, które chcemy ukształtować, lub z których chcemy usunąć cellulit. Masaż antycellulitowy wymaga zazwyczaj stosowania większej siły ssącej niż typowy masaż piersi.

Ile zabiegów w jakiej cenie?

Jak w przypadku każdego zabiegu tak i próżniowy masaż piersi (lub masaż antycellulitowy) najlepsze efekty przynosi wtedy, gdy zostanie wykonany w kilku seriach. Każdy zabieg trwa około pół godziny i trzeba ich co najmniej kilka lub kilkanaście (10 -15). Zabiegi wykonuje się w dwudniowych odstępach. Ceny wahają się od 100 do 180 PLN za zabieg (próżniowy masaż biustu). Droższe są zabiegi antycellulitowe – za nie trzeba zapłacić od 140 do 200 PLN. Stosunkowo ‘tani’ jest próżniowy masaż twarzy, kosztuje on od 100 do 140 złotych. Cena jest ściśle uzależniona od czasu trwania masażu.

Jak widać wykonanie całej serii jest dosyć kosztowne.

Może lepiej sięgnąć po preparaty do naturalnego powiększania piersi? Zadziałają od wewnątrz i od zewnątrz. Takim preparatem jest Breast Actives – zajrzyj na stronę > Vitalab.pl o powiększaniu piersi i dowiedz się o nim nieco więcej.

3,4k